Mezi tuzemskými herečkami filmů pro dospělé to vře. Poté, co vyšly najevo spekulace o údajné nevěře zápasníka Karlose Vémoly s Rikou Fane, se do celé věci vložila i její kolegyně z branže Daisy Lee.

Jak už stars24.cz informoval, Karlos Vémola čelí nařčení z toho, že podvádí svou manželku Lelu s herečkou z filmů pro dospělé známou jako Rika Fane. Oba manželé to popírají, Rika ale zveřejnila důkaz o opaku.

Zápasník má mít několik měsíců poměr s Hanou Džurbanovou, známou v branži pod pseudonymem Rika Fane. Spekulace o jejich vztahu vypluly na povrch na sociálních sítích a dvojice se měla dokonce opakovaně objevovat bok po boku i na veřejnosti nebo spolu cestovat do zahraničí.

Oba manželé ale nevěru popírají a Lela se dokonce podivovala nad tím, jak "hluboko dokážou (ženy, které se chtějí zviditelnit) klesnout jen pro pět minut slávy." To ale Rika nevydržela a zveřejnila údajný důkaz Vémolovy nevěry.

instastories publikovala konverzaci, kterou údajně vedla právě s Vémolou. Ten v ní například píše, že Lela odjíždí na 10 dní pryč, načež Rika odpovídá, že letí do Polska. "Počkám na tebe," reaguje údajně Vémola.

Že jde opravdu o jejich konverzaci nelze ověřit, ačkoliv dle vzhledu screenu se jedná o diskuzi na WhatsApp a u jména svítí opravdu Karlos. Nafingovat jméno a fotografii příjemce, resp. odesílatele zpráv, ale není nijak těžké.

"Opravdu jsem se nechtěla vyjadřovat, nicméně už mě nebaví poslouchat, že si potřebuju honit slávu na někom, jako je tahle paní nebo její manžel," napsala ke screenu Rika.

"Článků o mně vyšlo vždycky dost a tohle mi slávu určitě neudělá. O svých pět minut slávy jsem se postarala ve svém prvním videu a k tomu jsem rozhodně Karlose a Lelu nepotřebovala. Slávu a peníze si úspěšně zvládnu udělat sama," dodala.

Závěr svého vzkazu adresovala přímo Lele: "Aby jsi zakryla neštěstí doma, hážeš špínu na holky, za kterými ti manžílek utíká," uzavřela Rika.

To už nevydržela její kolegyně z branže Daisy Lee, která podle serveru extra.cz uvedla, že u ní Rika klesla. "Za to, že je ubohá a dělá si radost tak, že způsobuje bolest jiným a vyžívá se v tom. Proto se s ní už dávno nebavím. Naštěstí jsem ji prokoukla brzy. Říkala jsem jí, že se jí to vrátí a co si vůbec myslí, jaké by to bylo jí a že jednou zažije něco mnohem horšího," cituje server herečku filmů pro dospělé.

"Tohle je hodně ubohé. Opět se přiživit na něčí slávě a zároveň schválně ublížit Lele tak, jak to schválně dělala celou dobu," dodala Daisy s tím, že Rika kope kolem sebe a je zlá.

Témata:

Karlos Vémola | Lela Ceterová | Daisy Lee | stars24.cz

Vstoupit do diskuse