Slovenská zpěvačka Dara Rolins (45) se vzpamatovává s rozchodu s raperrem Rytmusem. Jejich vztah trval dlouhých sedm let. A zatímco Rytmus se už stačil znovu zamilovat, Dara teď jemu i celému světu ukázala, o co přichází!

Dara na svůj věk rozhodně nevypadá. A její tělo by jí mohla závidět kdejaká dvacítka! Neustále na sobě maká a tak se nebojí ukázat trochu kůže. A taky se nebojí mluvit o intimních tématech!

„Nosíte spodní prádlo? Pořád a všude? Protože já ho vždy a všude nenosím. Řekla bych, že jsem z kategorie sběratel. Těm nejlepším kouskům neodolám asi stejně jako botám na podpatku. Jsou sexy, ale než opustím dům, dost často ztratím trpělivost a odvahu,“ svěřila se na sociálních sítích.

Zpěvačka dobře ví, co na mužské nejvíc platí! „A to si moc dobře uvědomuji, že dobré spodní prádlo a vysoké podpatky dokážou hýbat světem. A tak, když už k tomu dojde a my se rozhodneme užít si ten pocit ženskosti, ať to stoji za to,“ dodala Dara, která v průhledném krajkovaném body a odhalila toho víc než kdykoliv jindy

Témata:

Dara Rolins | stars24.cz

Vstoupit do diskuse