Nečekaný zvrat jen pár týdnů po narození druhého potomka! Rozrušený Karlos Vémola oznámil v uplynulých hodinách definitivní konec vztahu s Lelou Ceterovou. Důvodem má být nevěra.

"Já nikdy neperu špinavé prádlo na sociálních sítích, ale dneska nemůžu jinak," spustil Vémola s tím, že reaguje na spekulace o nevěře. A jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu...

Zápasník podle svých slov přišel na to, že Ceterová má poměr s jiným frajerem. "Je to nechutné samo o sobě, navíc šest týdnů po porodu. Horší je, že to byl můj dobrý kamarád," prozradil na videu, které zveřejnil na instagramu.

"Dovedete si představit, že když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat," pokračoval zápasník s tím, že obě dostal údajný milenec jeho partnerky, které se prý ani nedotkl.

"Asi bych se mu za to měl omluvit, měl jsem to řešit s chladnou hlavou. Chová se jako prase nejenom vůči mně, ale i vůči svojí ženě, která nedávno porodila," konstatoval.

Vémolovi podle jeho vyjádření začalo být podezřelé, odkud partnerka bere diamantové prsteny a náhrdelníky. Odpověď, že díky výdělkům z instagramu, mu nestačila. "Tak jsem to samozřejmě vyšetřoval a zjistil jsem, že to má od mého kamaráda," uvedl.

Podle Vémoly jde tentokrát už opravdu o oficiální konec vztahu. "Já Lelu nesmírně miluju, svoje děti miluju. Budu se jí snažit nesmírně pomoci, ať je bude chtít vzít kamkoliv," dodal Vémola. 

Témata:

Karlos Vémola | Lela Ceterová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse