Renata Schnabelová
stars24.cz

Nejlépe utajená svatba roku. Přesně to se povedlo mladé zpěvačce Ewě Farne (25) a jejímu nynějšímu manželovi kytaristovi Martinovi Chobotovi (28), který hraje s Ewou v kapele již devět let. Láska na první pohled to ale podle Farne rozhodně nebyla! Pár se dal dohromady až po pětiletém přátelství a společném hraní v Ewiné kapele.

Farna dnes zveřejnila toto prohlášení na své sociální síti:

„Drazí fanoušci, ani nevíte, jak jsem šťastná, že vás o tom mohu informovat sama, svými slovy. Když se hodně chce, tak i ve světě šoubyznysu to jde, nebo máme prostě štěstí na lidi kolem, kterým důvěřujeme a oni tu důvěru nezklamali,“ píše dojatě zpěvačka.

„Před pár dny jsme se s mým Martinem vzali a prožili nejkrásnější den našeho života. Po čtyřech letech vztahu a devítiletém přátelství v kapele. Co víc dodat, milujte se.‘‘

Zpěvačka původem z Polska už chodila například s hudebníky Tomášem Klusem či Markusem Tranem, který nyní žije s moderátorkou s divokou minulostí Martinou Gavriely. Nikdy ale nevypadala šťastněji, než poslední čtyři roky právě po boku Martina Chobota. Upřímnost a důvěra je podle ní ve vztahu na prvním místě a je vidět, že právě díky těmto aspektům, kterými její novomanžel Martin disponuje, s úsměvem zvládala i neustálou kritiku médií na svou postavu.

Ewě i Martinovi přejeme hodně štěstí a spokojený společný život.

Témata:

Ewa Farna | svatba | stars24.cz

Vstoupit do diskuse