Vdova po Stanislavu Grossovi (+45) konečně zdědila. Podívejte se

Záhada dědictví po expremiéru Grossovi (†45) rozluštěna! 3

Autor: Renata Schnabelová, stars24.cz

21. září 2017 19:22

Od smrti bývalého premiéra uplynuly už dva roky. Gross trpěl nevyléčitelnou nemocí zvanou amyotrofická laterální skleróza. Po celou dobu od jeho skonu byl jeho majetek v rámci dědického řízení pozastaven.

Většina účtů byla tedy zmrazena a nemovitosti nepřístupné. Z nadstandartního příjmu, se tedy najednou vdova se dvěma dcerami, ocitly téměř bez prostředků. Šárka Grossová (47), vdova po zesnulém ex premiérovi, musela dokonce prodat chatu, na kterou s dětmi jezdívali. Na nohou se podle Grossové s dcerami udržely jen díky přátelům a blízké rodině.

Těmto dnům je ale naštěstí konec, jelikož dědické řízení bylo nadobro ukončeno. Dle informací a katastru nemovitostí tak mladší z dcer Natálie (14) získá polovinu vily v pražském Slivenci, co zdědí starší Denisa (19) zůstává prozatím tajné. Vdově Šárce připadl byt na pražském Smíchově, restaurace a statek v Hlubočepích, luxusní apartmá na Floridě a polovina zmiňované vily ve Slivenci.

Podle svých slov teď čeká Šárku sáhodlouhé vyřizování papírů, obíhání úřadů a přepisy majetku na její dvě dcery.

Mladší z nich Natálie se momentálně angažuje jako zpěvačka v muzikálu Ples upírů. Starší Denisa, která jako by mamince z oka vypadla, se rozhodla jít jinou cestou, a tak si mediální zájem neužívá tak jako její sestra.

Témata: Stanislav Gross Šárka Grossová (vdova po Stanislavu Grossovi) Denisa Grossová (dcera Stanislava Grosse) Natálie Grossová (dcera Stanislava Grosse) dědictví