Černý den v životě Kateřiny Brožové: Zaběhlého psa zřejmě srazil vlak!

Kateřina Brožová 3

Autor: Pavel Krejčí

11. ledna 2024 8:39

Kateřina Brožová nebude na začátek letošního roku vzpomínat v dobrém. Odpočinek na dovolené vystřídal stres a strach o zaběhlého psa, herečka však doufala ve šťastný konec. Podle všeho to ale dopadlo špatně. 

Brožová ve středu zveřejnila v krátkém sledu tři fotografie svého psa, což samo o sobě nevěstilo nic dobrého. Jeden ze snímků pak obsahoval psanou výzvu, která objasnilo, co se děje.

"Z kliniky v (pražských) Řepích se ztratil náš Jordy. Prosím o pomoc s hledáním," napsala populární herečka, která případnému nálezci slibovala odměnu ve výši 30 tisíc korun. Pejsek utekl, když ho pracovníci kliniky venčili. "Je moc hodný, určitě je vyděšený," poznamenala známá televizní hvězda. 

Čtěte také

Lidé v Praze vyvinuli opravdu velké úsilí, ale zřejmě se vyplnily nejčernější noční můry. Podle informací deníku Blesk i přímo od hasičů došlo v odpoledních hodinách k tragickému střetu vlaku se psem. "Dle zprávy uvedené v zápise mohu potvrdit, že pes je mrtvý," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka pro zmíněný list.

Tragickému konci příběhu nasvědčuje i jediná reakce slavné paničky. Brožová se v nynější situaci nezmohla na slova, pouze vyvěsila černou na svém instagramu. 

Témata: Kateřina Brožová