Štěpán Kozub přísahá: Poslední vyjádření o zdravotním stavu! Tady ho máte

Štěpán Kozub 3

Autor: Pavel Krejčí

10. ledna 2024 8:39

Zprvu se zdálo, že Štěpán Kozub se k práci po novoročním zhoršení zdravotního stavu jen tak nevrátí. V pondělí ale prozradil, že výsledky klíčového vyšetření po několikadenní léčbě jsou dobré. A fanouškům teď navíc slibuje, že o svém zdraví už nebude více mluvit. 

Kozub zprvu mlžil o příčině zdravotních problémů a pouze uvedl, že se zdravotně dostal na hranu. Později se nakonec svěřil, že má těžký zánět průdušek se silným astmatem. Přitížilo se mu na Nový rok. 

"Kolem půlnoci dostal těžký astmatický záchvat. Měl jsem extrémně rychlou tepovou frekvenci s náběhem na slabý infarkt," popsal.

Čtěte také

Nyní se na sociální síti svěřil, že na 1. ledna 2024 asi nikdy nezapomene. "Nemám ve zvyku přidávat zde nějaké své vnitřní pochody nebo pocity, nicméně tento den je v mnohém zásadní. Měl jsem hodně času přemýšlet, hodně času odpočívat," napsal herec a komik na instagramu.

"Tělo si řeklo STOP. Pomalu ho opět startuji do nových dnů. Teď už ovšem vím, že na to musím jít trošku jinak!" konstatoval Kozub, který poděkoval fanouškům. "Přísahám že už je to třetí a poslední příspěvek na toto téma!" dodal. 

Témata: Štěpán Kozub