Burešová a Smetana na nože? Jsem obyčejná a poctivá herečka, kontruje jedna z dam!

Eva Burešová (herečka) 5

Autor: Pavel Krejčí

2. září 2023 11:49

Opravdových sporů v českém šoubyznyse je celá řada, jindy jde ale o uměle vyvolané záležitosti. Tak to má být s realitou mezi Emmou Smetana a Evou Burešovou, alespoň to tvrdí druhá jmenovaná, které neuniklo, co se píše a koluje éterem. Jak reagovala? 

Nelze zpochybnit, že z Emmy Smetany se stala její konkurentka ve všech ohledech. Nově je totiž také herečkou. Jak dobrou, to posoudí diváci, kteří si pustí seriál Eliška a Damián. Novinka poběží na Primě, kde v posledních letech kralovala právě Burešová. Právě proto se zřejmě rozšířily drby o rivalitě mezi oběma hvězdami.

Partnerka kuchaře Přemka Forejta se z toho důvodu rozhodla vyjádřit a rázně popřela, že by se kdy snažila ničit své kolegyně. "Naopak jsem to většinou já, kdo za nimi první přichází, seznamuje se, pokud se neznáme, nebo je uvítám v naší televizi nebo na projektu, kde se objeví," prozradila podle Blesku. 

Čtěte také

Burešová ovšem zareagovala až ve chvíli, kdy se začalo spekulovat o možnosti třaskavého přestupu na Novu. Tam by ji ostatně mohl lákat i její milý, který pro konkurenční stanici dělá porotce v kuchařské soutěžní reality show MasterChef

"Nikdy jsem nebyla, a ani nemám takovou pozici, abych vlítla na ředitelství Primy a říkala jim, že pokud někoho nevyhodí nebo nepřeobsadí, tak já odcházím na jinou televizi. Není to možný, jsem jen obyčejná herečka jako všichni ostatní a dělám svoji práci poctivě," zdůraznila talentovaná dáma. 

Jak dokonce popsala, s domnělou rivalkou vlastně ani neměly příležitost si případně vjet do vlasů. "My jsme se vlastně s Emmičkou za celou dobu ani nepotkaly, asi má natáčecí dny jiný než máme my v ZOO," dodala Burešová. 

Témata: Eva Burešová Emma Smetana