Bagárová se zastala Bendiga: Mám ho ráda!

Monika Bagárová 3

Autor: Pavel Krejčí

15. dubna 2024 16:24

Monika Bagárová a Jan Bendig jsou už řadu let nerozlučnými kamarády a nic na tom zatím nezměnila ani aktuální kauza, kdy se kolem zpěváka točí policie. On se samozřejmě hodlá nadále bránit. Jak vnímá celou záležitost jeho kamarádka?

Bendigovi hrozí kvůli incidentu s moukou na loňském předávání Slavíků pokuta. On trvá na své nevině, respektive na tom, že s incidentem nemá nic společného. Podle policistů však šlo o zinscenovaný útok. 

Podle deníku Blesk se zpěvák v jednom podcastu nechal slyšet, že má i se svými právníky důkazy. "Doufám, že dokážu, že v tom nemám prsty," prohlásil zpěvák, který nedávno kvůli kauze přeložil chystaný koncert na pozdější termín. 

Čtěte také

"Já si nemyslím, že jsem osoba, která by se k tomu měla vyjadřovat," komentovala Bagárová kauzu pro pořad ShowTime. Dostatečně ale dala najevo, že navzdory známým skutečnostem za kamarádem ze SuperStar stojí.

"Já mám Honzu ráda, je to pro mě prostě můj kamarád, kterému věřím a je mi líto, jak moc se to všechno řeší a jakým směrem se to ubírá. Přála bych si, aby už to skončilo a Honza mohl mít klid na věci, které jsou důležité, jako je jeho koncert a hudba, kterou miluje. Je to můj kamarád a já při něm budu stát, ať jsou věci jakkoliv," dodala zpěvačka. 

Témata: Monika Bagárová Jan Bendig