Jiří Adamec promluvil o svém soukromí: Jak to teď má s manželkou Janou?

Jiří Adamec s manželkou Janou

Autor: Pavel Krejčí

12. dubna 2024 14:29

Jiří Adamec v březnu oslavil 76. narozeniny, aby se v dubnu po delším čase objevil na veřejnosti. Proběhla totiž akce, na které opravdu nemohl chybět. Manželka ho ale nedoprovodila. Jaký je důvod? 

Adamec dorazil na akci k výročí vzniku soutěží o královnu krásy, protože režíroval spoustu přímých přenosů, v nichž se rozhodovalo o tom, která z dam dostane na hlavu korunku. Jeho osudovou ženou se stala televizní moderátorka Jana Adamcová. Filmař dorazil na večírek bez ní.

Důvod? Režisér s ní a jejich dětmi už nějaký čas nežije. "Trochu jsme se v rámci rodiny rozkmotřili. S dětmi ne, ale s manželkou," řekl deníku Blesk s tím, že k rozvodu nedošlo a ani se k němu neschyluje.

"Nebydlím s nimi v rodinné vile na Hanspaulce, ale v bytě nedaleko domu. Prostě žijeme život, který nám je dopřán," konstatoval Adamec, který se s rozpadem vztahu evidentně smířil. A byl by rád, kdyby vztahy mezi blízkými alespoň nějak fungovaly i nadále. "Chtěl bych žít spokojený rodinný život a v podstatě tak dožít," dodal. 

Témata: Jiří Adamec (režisér) Jana Adamcová