Anna Slováčková statečně zápasí s rakovinou: Maminka Dáda by se za ni obětovala!

Dáda Patrasová se svojí dcerou Aničkou 5

Autor: Pavel Krejčí

2. listopadu 2023 10:47

Bude to o víkendu měsíc, co se Anička Slováčková svěřila, že opět zápasí s rakovinou. Tehdy se o jejím druhém boji s nemocí dozvěděla veřejnost, přičemž je jasné, že nejbližší o všem věděli už předtím. Přesto se členové rodiny s realitou smiřují jen těžko. 

Rodina je samozřejmě největší oporou pro Slováčkovou. Tatínek Felix Slováček už dříve prozradil, že dceru doprovázel na vyšetření, po nichž si podruhé v životě vyslechla nejhorší možnou diagnózu.

Těžce se s nynější realitou vyrovnává i Aniččina maminka, která poprvé promluvila po posledním rozloučení s textařem Eduardem Krečmarem. "Ten pocit, který prožívám, se nedá popsat slovy. Nemůžete ani říct, co se ve vás odehrává," svěřila se deníku Blesk. 

Čtěte také

Dáda Patrasová připomněla, že její milovaná holčička se s rakovinou potýká opakovaně. "A podruhé udeřila velmi špatně," podotkla a vzkázala, že Anička je strašně statečná. "Snaží se prostě žít tak, jak žít se dá," pokračovala. 

Nakonec prohlásila, že by se klidně obětovala, kdyby zdravotní problémy její dcery skončily. "Dala bych svůj život za to, aby se moje dítě uzdravilo! Je strašné, když vám umírá dítě," nechala se slyšet. 

Témata: Anna Slováčková Dagmar Patrasová