Anna Slováčková potvrdila návrat rakoviny: Jak reagovali Felix a Dáda?

Felix Slováček křtil album. 4

Autor: Pavel Krejčí

9. října 2023 9:55

Česko v uplynulém týdnu rozesmutnila zpráva od Aničky Slováčkové. Dcera slavných rodičů už jednou porazila rakovinu, zákeřná nemoc se ale vrátila. Jak právě blízcí reagovali, když se od milované dívky dozvěděli diagnózu? 

Slováčková ještě v týdnu absolvovala křest alba v pražském Lucerna Music Baru. Na sociální síti následně prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována před necelým měsícem, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Čtěte také

Pochopitelně si to pamatují i její rodiče, tedy Felix Slováček a Dáda Patrasová. Prvně jmenovaný poskytl stručné, ale jasné vyjádření. "Anička se rozhodla, že už to dál nebude držet v sobě. A to je důvod, proč to oznámila," sdělil webu ŽivotvČesku.cz.

Saxofonista zároveň prozradil, jak reagovala jeho neméně slavná žena. "Dáda je z toho zlomená také, zkrátka jako každá citlivá ženská," dodal Slováček, který se společně s dalšími blízkými bude snažit být Aničce oporou během náročné léčby. 

Témata: Anna Slováčková Felix Slováček Dagmar Patrasová