Anna Slováčková bojuje s rakovinou: Podle rodičů je strašně silná! Felix prozradil, jak bude pomáhat

Felix Slováček 7

Autor: Pavel Krejčí

10. října 2023 16:53

Anička Slováčková má skvěle rozjetou kariéru nejméně na dvou frontách, ale opět ji brzdí vážné zdravotní potíže. Osud dcery pochopitelně těžce nesou i její rodiče. Felix Slováček prozradil, co hodlá pro milovanou dceru udělat. 

Slováčková ještě během minulého týdne absolvovala křest alba v pražském Lucerna Music Baru. Na sociální síti následně prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována před necelým měsícem, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Čtěte také

Rodiče pochopitelně doufali, že se choroba nevrátí. Když už se stalo, tak alespoň věří, že všechno dobře dopadne. "Anička je strašně silná," sdělil Felix Slováček deníku Blesk. 

Populární saxofonista, který doprovázel například Karla Gotta, hodlá v dalších týdnech a měsících hrát koncerty pro dceru. "Jsem připraven jí maximálně pomáhat. Co vydělám, dám klidně do její léčby," vzkázal Slováček. 

Témata: Anna Slováčková Felix Slováček