Anna Slováčková bojuje s rakovinou: Blíží se čas zastavit čas!

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

28. listopadu 2023 8:39

Anna Slováčková zápasí podruhé v životě se zákeřnou rakovinou a na jiné myšlenky během tohoto souboje přichází prací. Nyní potěšila fanoušky zajímavým oznámením. Na co se mohou během několika dní těšit? 

V Česku v posledních dnech zavládlo zimní počasí, které u mnoha lidí vyvolalo myšlenky na blížící se Vánoce. Připravuje se na ně i Anička Slováčková. Jak v neděli prozradila, připravila nový vánoční song.

"Přátelé! 3. prosince vychází náš druhý duet s Milanem Peroutkou, tentokrát překrásný vánoční song 'Čas zastavit čas'. Já se do té písničky zamilovala už při jejím tvoření a doufám, že se do ní zamilujete i vy," uvedla na instagramu s tím, že se těší na reakce. 

Čtěte také

Slováčková začátkem října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková Milan Peroutka (zpěvák)