Krajčo vystavil kabelku a boty ze Slavíků na Instagramu! A přidal vzkaz s vulgaritou

Richard Krajčo s chotí na Český Slavík 2023

Autor: Pavel Krejčí

27. listopadu 2023 16:44

Módní policii na letošních Slavících zaujal především outfit Richarda Krajča, který se umístil mezi nejlepšími třemi v kategorii zpěváků. Extravagantní oděv vzbudil velký zájem lidí na sociálních sítích. Tam se také nakonec ozval sám Krajčo. 

Více než jeho vlastní výsledek v kategorii zpěváků či umístění kapely Kryštof mezi kapelami se po galavečeru řešilo to, co si herec a zpěvák oblékl. Konkrétně šlo o bleděmodrý komplet s vestou bez rukávů, takže lidem ukázal tetování, i stříbrnou kabelku, kterou si nesl v ruce.

Fotografie oděvu ihned začaly kolovat po sociálních sítích, přičemž si komentář neodpustili ani lidé, které rozhodně nelze považovat za módní policii. "No, nevím, Richarde, ta kabelka je fakt mimo," napsal například europoslanec Tomáš Zdechovský na sociální síti X. 

Krajčo dal však v neděli večer jasně najevo, že si ze všech posměšků nedělá velkou hlavu. Na instagramovém profilu zveřejnil fotografii kabelky i blyštících se bot a napsal k ní následující: "Život je krátký a krásný. A taky je to neskutečná pr*el." Jeho vzkaz mluvil za vše.

Témata: Richard Krajčo Český slavík