Anička Slováčková mohla mít důvod k radosti? Felix se zmínil o Dádě a jejích problémech!

Dáda Patrasová se svojí dcerou Aničkou 4

Autor: Pavel Krejčí

1. března 2024 11:46

Anna Slováčková od podzimu opět svádí boj se zákeřnou rakovinou a kromě lékařů spoléhá i na podporu ze strany blízkých. Její otec Felix Slováček ale naznačuje, že ani vážná nemoc nepomohla napravit některé pošramocené rodinné vztahy. 

Slováček prozradil, že on s milovanou dcerou vychází dobře. "Já jsem s Aničkou v pohodě, voláme si, scházíme se, říkáme si co a jak," řekl Blesku. Problém má být ve vztahu k mamince Dádě Patrasové. "S mámou nekomunikuje skoro vůbec," konstatoval. 

Hudebník nepřímo zmínil manželčiny problémy s alkoholem. Podle svých slov doufal, že Dáda půjde do sebe. "Myslel jsem, že přijde a řekne – Aničko, já ti udělám radost, ať to nemáš v životě tak těžký, půjdu za panem doktorem poradit se. Ale ne," dodal.

Čtěte také

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková Felix Slováček Dagmar Patrasová