Andrea Verešová se během lyžování zranila

Andrea Verešová 6

Autor: Zdeněk Tuhý

25. ledna 2024 17:22

Modelka Andrea Verešová (43) je z rodiny, kde milují sníh a zimní sporty. Se svými dětmi často tráví čas na horách, ale nedávný sjezd na lyžích se jí moc nevyvedl a skončila s vykloubeným loktem. 

Andrea Verešová je hrdou maminkou, protože její dcera Vanessa Volopichová je nadějnou snowboardistkou, která jezdí na závody a má za sebou již několik úspěchů, a to jí je teprve šestnáct. Stejnému sportu se věnuje i její čtrnáctiletý syn Daniel a jako správná maminka je samozřejmě plně podporuje. 

Při nedávném lyžování se jí ale přihodila nehoda, když spadla a ošklivě si vyhodila loket. Proto aktuálně nosí fialovou ortézu, kterou ukázala během představení kosmetiky Ceylon. 

Čtěte také

I přes omezení musí Verešová fungovat na plno, protože má nabitý program na několik týdnů dopředu. „Tento čtvrtek dvě kasína, jedna velká megashow a moje přehlídka. Přiletí dokonce i Twenty 4 Seven. Bude tam kopec známých, krásných modelek, herců a spousta dalších osobností. Myslím, že bychom si neměli nechat tento nádherný večer ujít," sdělila modelka na svém Instagramu.

Témata: Andrea Verešová