Vanessa Volopichová má bronz z olympiády dětí: První reakce hrdé Andrey Verešové!

Vanessa Volopichová 6

Autor: Pavel Krejčí

25. ledna 2024 8:18

Obrovskou hrdost prožívá známá slovenská modelka Andrea Verešová. Její dcera Vanessa aktuálně reprezentuje Česko na olympijských hrách mládeže v Jižní Koreji a už má jistou jednu medaili. Jak na to reagovala pyšná maminka? 

Volopichová zabodovala mezi svými vrstevnicemi v disciplíně slopestyle, ve které se jezdí na krásu. Šestnáctileté dceři známé modelky se nejvíce podařila druhá ze tří finálových jízd. Sudí ji ohodnotili rovnými 87 body.

Vanessa byla po dvou kolech druhá a mohla stále pomýšlet i na nejvyšší stupínek. Nakonec ale byla ještě jednou soupeřkou předstižena, konkrétně šlo o Novozélanďanku Lucii Georgaliovou. Zvítězila patnáctiletá rakouská snowboardistka Hanna Karrerová.

Čtěte také

Blahopřání k úspěchu samozřejmě dorazilo i od Verešové. "Gratuluji všem mladým sportovcům. Světová olympiáda je úžasná zkušenost a příležitost reprezentovat svou zem," napsala ve stories na instagramu k videu z medailového ceremoniálu. 

Volopichová může přidat ještě další cenný kov, protože ji čeká start ve skokanské disciplíně Big Air. V té už zdatně konkuruje i dospělým, na seniorském MS loni dosáhla na deváté místo. 

Témata: Andrea Verešová Vanessa Volopichová