Agáta Hanychová zareagovala na spekulace o rozchodu s Mirkem Dopitou!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 3

Autor: Pavel Krejčí

9. listopadu 2023 8:31

Agáta Hanychová po zářijovém rozchodu s Jaromírem Soukupem nezahálela a navázala nový vztah. Respektive staronový, protože se po letech vrátila ke Kryšpínovu otci Mirku Dopitovi. Už po pár týdnech ale musí odrážet spekulace o rozchodu.

Ke zvěstem přispěla i sama Hanychová, protože přiznala, že ani nežijí ve společné domácnosti. "Mirek s námi nebydlí, občas u nás je. Nemůžu říct, že jsem bláznivě zamilovaná," nechala se slyšet.

Spekulace se ihned rozjely nejen na sociálních sítích, ale také v médiích. Dcera herečky Veroniky Žilkové je ale vzápětí rozprášila. "Nevím, kde tahle kauza vznikla, ale je to blbost," řekla serveru expres.cz.

Čtěte také

"Zrovna včera byl plný Instagram mě a Mirka. Nedávám tam ale každou maličkost, protože si myslím, že v dnešní době by to mohlo některým lidem ublížit a já ubližovat nechci," vysvětlila moderátorka a někdejší modelka.

Hanychová ostatně stále řeší i předchozí rozchod s Jaromírem Soukupem, protože vedou soudní spor ohledně péče o dceru Rozárku. Definitivní rozhodnutí zatím nepadlo, zatím se oba řídí podle předběžného opatření. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita