Agáta Hanychová začíná litovat?! První slova o reakci Soukupa a Prachaře na její výzvu!

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

9. dubna 2024 12:11

O Velikonocích bylo pořádné vedro, takže není divu, že se hnuly ledy i ve vztazích Agáty Hanychové s bývalými partnery. Trojnásobná maminka projevila vůli se dohodnout s Jaromírem Soukupem i Jakubem Prachařem. Dočkala se od nich reakce? 

"Milí tatínkové J+J, prosím, ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí, už souhlasím se vším. Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši Vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid," napsala Hanychová o velikonočních svátcích na instagramu.

Jak víme, Soukup usedl ke stolu se svou právní zástupkyní a společně sepsali návrh dohody. Agáta nyní v podcastu s Ornellou Koktovou přiznala, že oba expartnery kontaktovala už dopředu. "Prachař se mi doteď neozval a Jaromír se mi ozval s podmínkama, které jsou naprosto šílené," uvedla podle Blesku.

Čtěte také

Trojnásobné mamince tak nyní vrtá hlavou, zdali udělala správnou věc. "Říkám si, jestli jsem ten vstřícný krok neudělala zbytečně. Chci se prát za svoje dítě, ale už opravdu nemůžu," podotkla. 

Hanychová také prohlásila, že vyšší výživné platí Prachař, ale nejde o žádné závratné sumy. "Vydělávají dvakrát víc než já, ačkoli přinesli daňové přiznání, kde nevydělávají skoro vůbec nic. Do toho má ale Jakub dům v Dubaji, Soukup má zase domy v Itálii a Rakousku a dvě chalupy a dva domy ve Španělsku," poznamenala. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Jakub Prachař