Agáta Hanychová: Vzkaz Soukupovi beze slov! Takhle vypadá LÁSKA

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 3

Autor: Pavel Krejčí

24. října 2023 10:20

Agáta Hanychová prý po boku Jaromíra Soukupa nebyla šťastná, což se zatím zjevně neopakuje se staronovým partnerem Mirkem Dopitou. Všem totiž demonstrují, jak vypadá zamilovaný pár.

Hanychová se na začátku září rozešla s Jaromírem Soukupem, který dal v uplynulých dnech jasně najevo, že nechápe, jak rychle se s tím expartnerka mohla vyrovnat. "Nový vztah nemám a nehledám, nedokážu si ani představit, že bych se teď měl s někým vídat. Pokud Agáta má žaludek to takhle střídat, tak já rozhodně ne," poznamenal.

Dcera herečky Veroniky Žilková si ale z jeho slov nedělá velkou hlavu. Naopak dává všem na vědomí, jak moc si užívá současný vztah, kdy to po letech opět dala dohromady s Mirkem Dopitou.

Čtěte také

Během předchozího víkendu se totiž pochlubila na instagramu sérií zamilovaných fotek, jako by chtěla reagovat na Soukupova slova. Miliardář se totiž nechal slyšet, že nerozumí argumentu, že Agáta s ním nebyla šťastná.

Podle Hanychové se s otcem několikaměsíční dcery Rozárky rozešli, protože si s ním nerozuměly její starší děti. Není pochyb o tom, že především syn Kryšpín je se současnou situací spokojený. Nemusíme snad ani připomínat, že Dopita je jeho otcem.

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita