Agáta Hanychová versus Jaromír Soukup: Policie popsala, jak vstoupila do sporu slavných Čechů!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 4

Autor: Pavel Krejčí

20. února 2024 10:16

Spory Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se v posledních dnech vyhrotily na novou úroveň, kdy se rodinnými vztahy musela zabývat i policie. A právě pohled strážců zákona všechny zajímal, protože názory ostatních aktérů už známe! 

Například herečka Veronika Žilková, matka Hanychové, do celého sporu zatáhla i ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). "Čeho určitě schopný nejsem, je úkolování policie, co má, nebo naopak nemá dělat," vzkázal vicepremiér.

Policisté potvrdili, že se na ně během uplynulého víkendu obrátil Soukup. Jeho právní zástupce v sobotu dorazil na pražské místní policejní oddělení Ruzyně. "Uvedl, že jeho klient má obavu o své dítě, neboť se nemůže dovolat jeho matce, která je mimo ČR, a tak neví, co s jejich společným dítětem je," řekl policejní mluvčí Jan Rybanský webu TN.cz. 

Čtěte také

Strážci zákona se z toho důvodu rozhodli kontaktovat Hanychovou, která byla s manželem Mirkem Dopitou a dvěma staršími dětmi v Paříži. Ona policistům sdělila, že se nachází mimo Českou republiku, přičemž jim prozradila, kde najdou dceru Rozárku s chůvou. 

"Dvoučlenná hlídka policistů obratem osobně adresu prověřila a zjistila, že se vše zakládá na pravdě a dítě i chůva jsou v pořádku," dodal mluvčí s tím, že policie následně informovala Soukupa. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Policie ČR