Agáta Hanychová ustoupila mužům kvůli zdraví: Přiznala strach z rakoviny!

Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

3. dubna 2024 19:54

Agáta Hanychová o Velikonocích v podstatě rezignovala a projevila vůli ukončit spory s bývalými partnery Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem. Více jí v žaludku evidentně leží druhý jmenovaný, což vyplývá z jejích nejnovějších vyjádření. 

Hanychová podle svých slov přistoupila na smír se Soukupem kvůli zdraví. "Podepsala jsem dohodu, abych neumřela, jinak by mě utrápil," řekla serveru super.cz s tím, že dohoda je pro ni a její rodinu absolutně nevýhodná, aniž by specifikovala podmínky. 

Dcera Veroniky Žilkové naznačila, že nyní se čeká na definitivní razítko od Soukupa. "Já mu to dala podepsané, ale ještě mi to nazpátek podepsané nedal. Nevím, proč mi to nedal podepsané hned také, když šlo o jeho podmínky, které jsem ochotná splnit," uvedla. 

Čtěte také

V dalším vyjádření pro deník Blesk pak ještě přitvrdila. "Než mít rakovinu a neustále se trápit, tak mu raději všechno podepíšu. Já už na to nemám sílu," poznamenala s ironickou poznámkou na adresu české justice. 

Soukup zmíněnému listu potvrdil, že věc se řeší. "Velmi rádi jsme na tuto výzvu reagovali a už v průběhu svátků jsme poslali s mou právničkou návrh dohody," nechal se slyšet. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Jakub Prachař