Kateřina Marie Fialová zaskočila televizní diváky! Zavzpomínala na zesnulého tatínka

Kateřina Marie Fialová 3

Autor: Pavel Krejčí

3. dubna 2024 11:51

Kateřina Marie Fialová byla hostem v televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde přišla řeč i na smutné období v jejím životě. Talentovaná herečka a stepařka totiž přišla o oba rodiče a málem ani nedostudovala konzervatoř. 

Fialová se svěřila, že hůře nesla odchod milované maminky, s nímž se vyrovnává dodnes. Školu po něm prý dokončila jen díky talentu, který jí byl nadělen. "To mě zachránilo, jinak by mě vyhodili," nechala se slyšet. 

O smrti otce a o tom, co se dělo poté, se herečce mluví o poznání lépe. Ilustrovala to příhodou, která se stala po jeho zpopelnění. "V rodině jsme vždy věřili v energie. Paní nám říkala, že máme jeho urnu otevřít a ostatky rozmělnit do vody, ať je čistý a pluje daleko," zavzpomínala s tím, že s matkou vyrazily v Pardubicích k řece, kam chtěly ostatky vysypat. 

Neobešlo se to však bez potíží. "Neměla jsem nůž, abych plastovou urnu otevřela. Prošpikovala jsem urnu klíči, byla hrozně zadělaná a nešla otevřít. Tatínek držel. Jak jsem byla naštvaná, hodila jsem do řeky i urnu. Odplul, to je důležité. Vždycky chtěl cestovat," uzavřela Fialová netradiční story. 

Témata: Kateřina Marie Fialová