Agáta Hanychová to dává Soukupovi sežrat! Dokonce pěje ódy na Prachaře

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

23. února 2024 11:28

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si v posledních dnech opravdu intenzivně vjíždí do vlasů. Influencerka dokonce vytáhla opravdu silnou kartu. Pochválila totiž bývalého manžela Jakuba Prachaře! 

Soukup hnul Hanychové žlučí o uplynulém víkendu, když byla v zahraničí a on se jí podle svých slov nemohl dovolat, takže se obrátil na policisty. Strážci zákona pak museli zjišťovat, kde se nachází jejich společná dcera Rozárka.

Dcera herečky Veroniky Žilkové reagovala slovy, že miliardář lže. "Ráda bych uvedla na pravou míru lhaní Jaromíra Soukupa. Místo volání mně nebo SMS volal rovnou policii. Mně napsal poslední SMS ve čtvrtek a pak jsem mu já sama psala v sobotu," sdělila na instagramu s tím, že prý ani jednou nezavolal.

Čtěte také

Aby zdůraznila, jak je to se Soukupem složité, tak vyzdvihla domluvu s exmanželem Jakubem Prachařem ohledně starší dcery. "Třeba Mia je unavená, tak ji její otec nechal doma u mě, ač měla být u něho. Tak se mají totiž rodiče chovat," vysvětlila lidem. 

Do sporu se před několika dny zapojila i Žilková, když do něj zatáhla i ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). "Čeho určitě schopný nejsem, je úkolování policie, co má, nebo naopak nemá dělat," vzkázal vicepremiér.

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Jakub Prachař