Agáta Hanychová stále neřekla celou pravdu o svatbě s Dopitou! Informace dávkuje

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

3. ledna 2024 16:55

Agáta Hanychová mistrně utajila překvapivou svatbu s Mirkem Dopitou až do poslední chvíle. I její nejvěrnější fanynky, kterým říká holčičky, se tak dozvídají detaily postupně. Co všechno už jim novomanželka prozradila? 

Se svatbou Hanychové a Dopity nikdo nepočítal, vždyť se dali po letech opět dohromady až po jejím zářijovém rozchodu s miliardářem Jaromírem Soukupem. Zřejmě i proto se novomanželům podařilo všechno utajit do poslední chvíle.

Až nyní se tak fanynky moderátorky a modelky dozvídají některé detaily. Mnohé z nich mohlo překvapit Agátino tvrzení, že to byla už její třetí svatba. Dcera herečky Veroniky Žilkové to samozřejmě vysvětlila.

Čtěte také

"Jakuba jsem si vzala jednou na úřadě, pak jednou v kostele, takže jsem byla za něj vdaná dvakrát," podotkla. "Mirka jsem si vzala potřetí na zámečku," poznamenala vzápětí.

Hanychová si také tentokrát ponechala své dívčí jméno. Jak o tomhle přemýšlela? "To, že jsem si příjmení jednou změnila, mi stačilo, já už si vždycky budu nechávat svoje příjmení, kdybych si ještě někoho brala, což nechci," dodala. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita