Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Kdo se s kým rozešel? Nové info o rozpadu hvězdného páru!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

3. ledna 2024 10:56

Česko mezi Vánocemi a Novým rokem překvapila druhá svatba Agáty Hanychové, kterou vyvrcholilo turbulentní období v jejím životě. Odstartovalo vztahem s Jaromírem Soukupem. Nyní se objevily nové informace o tom, kdo inicioval zářijový rozchod.

Dosud se většina lidí domnívala, že se Hanychová rozešla se Soukupem. Byla to totiž právě ona, kdo veřejnosti po letních prázdninách propálil, že vztah je u konce. Pár se přitom jen o pár měsíců dříve dočkal společné dcery Rozárky.

"Agátka to má těžký," otevřela nyní Veronika Žilková nečekaně téma třaskavého rozchodu dcery. "Všechny noviny psaly, že Agátka opustila pana Soukupa. Ne, bylo to tak, že na konci prázdnin pan Soukup řekl, že už s Agátkou nechce být," prozradila herečka.

Čtěte také

Zároveň naznačila, že se vlastně stalo to nejlepší, co se mohlo stát. "Možná kdybyste viděli vnoučata po návštěvě pana Soukupa, tak byste taky souhlasili s tím, ať už nejsou spolu," vysvětlila fanouškům.

Hanychová se každopádně z rozchodu rychle oklepala. Po letech obnovila vztah s Mirkem Dopitou, za kterého se na konci prosince překvapivě i provdala. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Veronika Žilková