Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem byli okradeni: Zloději vzali věci za statisíce

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Autor: Zdeněk Tuhý

18. srpna 2023 19:21

Agáta Hanychová tráví léto ve španělské vile svého partnera Jaromíra Soukupa. Ve středu ovšem zažili velmi nepříjemný incident, když vilu v Marbelle vykradli. 

S informací přišel zpravodajský web TN.cz, který zároveň prozradil, že o incidentu ví i ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti), česká ambasáda a místní policie, která případ intenzivně řeší. „O případu jsem byl informován konzulární službou české diplomacie,“ řekl Lipavský TN.cz. 

Agáta Hanychová o případu zatím nechce mluvit. „Já vám k tomu nebudu nic říkat,“ odpověděla na dotaz zpravodajskému webu a podobně reagovala i její maminka Veronika Žilková, která o situaci pochopitelně ví. 

"Diplomaté z velvyslanectví v Madridu se spojili s policií a honorárním konzulátem v místě a poskytli obvyklou konzulární asistenci jako každému občanovi, v případech rozdíly neděláme," sdělil další informace Lipavský. Zloději z vily odnesli majetek v řádech statisíce korun. 

Rodina si léto ve Španělsku užívá jak to jen jde, i když na tento moment asi nebudou vzpomínat s láskou. Hanychová má u sebe obě dcerky, Miu a Rozárku. Pro malou Rozárii to je v životě úplně první dovolená u moře. 

Témata: Agáta Hanychová