Alice Bendová zahájila plavkovou sezonu: Fanoušky odzbrojila svůdnými křivkami

Alice Bendová 8

Autor: Zdeněk Tuhý

14. června 2024 15:19

Alice Bendová (50) se poctivě stará o svou figuru. Před létem shodila přibližně deset kilo a má se čím pochlubit. Svou štíhlou postavu pyšně ukázala na sociálních sítích.

Alice Bendová nedávno prozradila svůj recept na hubnutí a udržení štíhlé postavy. „Držím bezsacharidovou dietu, mám spoustu práce, tak abych na to žrádlo pořád nemyslela. Po šesté večer nejím. Dvakrát týdně se snažím běhat, víc to kvůli práci a natáčení nedám. Do konce prázdnin bych chtěla ještě dvě kila. Dolů, ne nahoru. Modlím se, aby ta ručička na váze nezměnila zase směr,“ prozradila v rozhovoru pro Super.cz.

Čtěte také

Teď si Bendová již užívá u moře na řeckém poloostrově Chalkidiki, kde svoji perfektní figuru předvedla v béžových bikinách, které zvýraznily její křivky.

„Zdravíme Vás z Fourky na Chalkidiki, dnes trochu fouká a je 30 stupňů," napsala Bendová pozdrav fanouškům na Instagramu pod fotografie. „Pojeďte za námi," nalákala fanoušky do Řecka. 

Do komentářů dostala opět mnoho komplimentů a lichotivých zpráv. „Moc vám to sluší," napsal jeden z fanoušků. „Hned jsem si vzpomněl na Báječný léta pod psa," doplnil další z fanoušků, který tak připomněl roli Bendové, která ve zmíněném filmu měla jednu z lechtivých scén. 

Témata: Alice Bendová