Agáta Hanychová pálí mosty za Soukupem: Věci na prodej! Může za to Dopita?

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

5. února 2024 11:43

Agáta Hanychová to loni vzala hopem. V září se rozešla s miliardářem Jaromírem Soukupem, v prosinci se už vdávala za staronového partnera Mirka Dopitu. A možná právě jemu vadí, že si vydržovala některé věci od bývalého přítele, otce několikaměsíční dcery Rozárky.

Hanychová totiž nyní avizovala, že některé předměty v jejím vlastnictví jsou k mání. A nejde o úplně levné záležitosti. "Holky, tady jsem se rozhodla prodat pár věcí, který už nechci mít… Špatná energie pro mě," vysvětlila svým holčičkám.

Konkrétně nabídla diamantový náhrdelník za více než sto tisíc korun. "Lehce nošený, krásný stav. Aktuálně nedostupný, limitovaná edice. Komplet balení s certifikátem," popsala trojnásobná maminka. 

Čtěte také

Dcera herečky Veroniky Žilkové ukázala fanouškům i velký automobil za částku přesahující milion korun, který pro ni zařídil expartner Soukup. "Bude se prodávat, kdyby měl někdo vážný zájem," dodala. 

Můžeme se jen domnívat, co za tím je. Každopádně na zlou krev mezi Hanychovou a jejím Dopitou to nevypadá, protože novomanželé společně cukrovali na maturitním plese Agátiny sestry Korduly. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)