Agáta Hanychová oznámila světu: S Dopitou jsme opět spolu!

Agáta Hanychová 6

Autor: Pavel Krejčí

4. října 2023 8:12

Konec spekulací! Agáta Hanychová sice několik dní mlžila o vztahu se staronovým partnerem Mirkem Dopitou, který je otcem jejího syna Kryšpína. Fanoušci však měli jasno a nemýlili se. Influencerka měsíc po rozchodu s Jaromírem Soukupem potvrdila, že tvoří pár s Dopitou. 

Hanychová na začátku září oznámila rozchod s miliardářem, s nímž má nejmladšího ze tří potomků - několikaměsíční dceru Rozárku. Zatímco její rodiče se odloučili, rodiče jejího staršího bratra Kryšpína se k sobě po letech vracejí.

"Ano, jsme spolu," oznámila dcera herečky Veroniky Žilkové po všech spekulacích na novém instagramovém profilu "Agáta family". Tam se v uplynulých dnech objevily záběry ze společného výletu na jezero Katlov.

Čtěte také

Staronoví partneři přiznali, že rozhodování o návratu k sobě nebylo jednoduché. "Určitě jsme nad tím hodně přemýšleli. Ani jeden nechceme ublížit Kryšpínovi, aby znovu přišel o tátu. Budeme dělat maximum, abychom to nepos**li," vzkázala moderátorka a modelka. 

Hanychová ještě podotkla, že Dopita nebyl důvodem jejího rozchodu se Soukupem. Dohromady se dali až poté, co se po návratu ze Španělska se šéfem a tváří TV Barrandov rozešla. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita