Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Budoucnost dcery je nejistá i měsíc po rozchodu!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

3. října 2023 16:50

Hledání společné řeči mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem ohledně dcery Rozárky pokračuje u soudu, kde se řeší, kdo holčičku dostane do péče. Bude to miliardář, anebo dcera herečky Veroniky Žilkové? 

Veřejnost se o rozchodu dozvěděla na začátku září, přičemž Hanychová tehdy tvrdila, že se rozešli se Soukupem jako přátelé a rozumní lidé. Tato idylická představa ale brzy vzala za své. V médiích se objevila informace, že se bývalí partneři nedokážou dohodnout na tom nejdůležitějším, čímž je jejich společná dcera Rozárka, respektive na péči o ní.

Záležitost tak skončila u soudu, který se teď opatrovnictvím o několikaměsíční holčičku zabývá. Rozhodnutí ale ještě nepadlo. 

Čtěte také

Podle deníku Aha! to nicméně vypadá tak, že dcera zůstane ve výhradní péči u slavné maminky a neméně slavný tatínek bude přispívat ve formě výživného. Měsíčně by mělo jít o jednotky tisíc korun. 

To bude zřejmě všechno, na co si Hanychová od Soukupa přijde, což je pochopitelně zapříčiněné především tím, že pár spolu žil takzvaně na psí knížku. V případě rozvodu by jinak mohlo jít o mnohem více peněz. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)