Agáta Hanychová o tom raději mlčí: Kolik dostává od Soukupa na Rozárku?

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

17. října 2023 8:44

Měsíc a půl už uplynul od rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, kteří stále ještě čekají na to, jak soud uspořádá jejich vzájemné vztahy. Má totiž rozhodnout, co bude s dcerou Rozárkou. Jak v současnosti miliardář přispívá na potomka? 

Vztah Hanychové a Soukupa byl svým způsobem zvláštní. Ani když tvořili pár, nežili spolu pod jednou střechou. Nyní se zdá, že i jejich společná dcera Rozárka si bude muset zvykat na dvou místech. Rodiče totiž vedou spor ohledně péče o několikaměsíční holčičku.

Moderátorka a někdejší modelka před několika dny sdělila, že se k těmto záležitostem na radu právních zástupců nebude vyjadřovat, dokud nepadne definitivní rozhodnutí soudu. Bez komentáře tak nechala i mediální zjištění ohledně údajné výše alimentů.

Čtěte také

Miliardář jí prý navzdory svému jmění platí na alimentech jen 5 procent z původně projednávané cifry, tedy zhruba 5 tisíc korun měsíčně, informoval server expres.cz. "Člověk by si myslel, že něco takového není možné," dodal jeho zdroj. 

Je proto otázkou, zdali soud nepřekvapí Hanychovou i svým nadcházejícím rozhodnutím ohledně péče. Soukup se totiž dcery nevzdává, přestože je známou skutečností, že je ve své televizi velmi pracovně vytížený. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)