Denisa Nesvačilová se ukázala v plavkách: U moře slavila maminčiny narozeniny

Denisa Nesvačilová (herečka) 4

Autor: Zdeněk Tuhý

29. srpna 2023 16:05

Denisa Nesvačilová (32) neprožívala v poslední době úplně klidné měsíce. Stres, který zažívala se výrazně podepsal na její postavě a také jí to spustilo zdravotní problémy. Momentálně se vše uklidnilo a ona vyrazila relaxovat k moři. 

Herečka Denisa Nesvačilová si toto léto snaží zpříjemnit jak jen to jde. Poslední měsíce zažívala hlavně stres, který zažívala kvůli svému bývalému partnerovi, scénáristovi Petru Kolečkovi, který se letos tajně oženil s modelkou Anetou Vignerovou. 

To se snaží herečka hodit za hlavu a nemyslet na to. Teď si zpříjemnila konec léta s maminkou, se kterou spontánně odcestovala oslavit její narozeniny k moři. „Včera jsme po spontánním nápadu odletěly s mamkou slavit její narozeniny k moři. Jen na skok, doslova. Takovou hurá akci jste, troufám si tvrdit, nezažili. A já jsem pořád znovu překvapená, jak nádherná je. A jaká s ní je sranda," napsala pod společný příspěvek, kde si obě hoví v plavkách na pláži.

„Slaný štěstí a život prodloužen," napsala Nesvačilová pod fotografii, na které se zvěčnila v plavkách a odhalila tak svoji postavu, na kterou dostala od svých fanoušků jenom chválu. „Denisko, jsi moc hezká, užívej dovču a už se na tebe těším až tě uvidím v divadle," popřála ji krásnou dovolenou jedna ze sledujících. „Máte krásnou postavu a krásné oči. To že máte krásně zrzavé vlasy, to snad zmiňovat nemusím," zalichotil herečce další ze sledujících.

Témata: Denisa Nesvačilová