Agáta Hanychová o dětech a Vánocích: Jak se domluvila s Prachařem a Soukupem?

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

12. prosince 2023 8:35

Do Štědrého dne už nezbývají ani dva týdny, přípravy tak vrcholí. I Agáta Hanychová už ví, pro kolik lidí bude připravovat štědrovečerní večeři. Všechny děti ale nebude mít u sebe po celou dobu trvání svátků. 

Dopředu jasné bylo jen to, že celé Vánoce s ní stráví syn Kryšpín, protože Hanychová se letos po letech dala znovu dohromady s jeho otcem Mirkem Dopitou. U obou dcer pak záleželo na domluvě s jejich otci.

"Budu se svými dětmi doma," prozradila trojnásobná maminka své plány webu expres.cz. "Hrozně se těším na to, že budu mít všechny tři děti doma, tentokrát je los se střídavkou na mě, takže já jsem šťastná," vysvětlila. 

Čtěte také

Nakonec se ale ukázalo, že není řeč o celých vánočních svátcích. Dcera herečky Veroniky Žilkové bude dcery už 25. prosince předávat herci a baviči Jakubu Prachařovi, respektive miliardáři Jaromíru Soukupovi.

"Hned druhý den po Štědrém dni musím předávat děti jejich tatínkům. Na Štědrý den budeme naštěstí všichni spolu, pak se ale rozprchnou každý ke svému otci," řekla deníku Blesk.

Témata: Agáta Hanychová Jakub Prachař Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)