Marek Eben ze StarDance přiznal: Jak by poznal, že dělá něco špatně?

Marek Eben 3

Autor: Pavel Krejčí

27. října 2023 8:51

Marku Ebenovi v říjnu opět nastala doba, kdy je pod neustálým drobnohledem. Začala totiž StarDance, takže je každý víkend na očích. A i když má herec své kritiky, jeho popularita je značná. Obtěžuje ho to v běžném životě? 

Eben ke StarDance neodmyslitelně patří už od první řady, přičemž letos probíhá už celkově dvanáctá série. Moderátorskou dvojici již tradičně utvořil s hereckou kolegyní Terezou Kostkovou. 

Jak se zmínil k tématu popularity, nakupovat může jít prý kamkoliv. V podstatě není problém žít normální život. "Můžu jezdit tramvají a jezdím tramvají a žádné boží dopuštění se neděje," řekl týdeníku 5plus2.

Čtěte také

Přesto moderátor vzpomíná na dobu, kdy byla popularita o něco příjemnější než v současnosti, kdy lidé stojí spíše o fotky, nikoliv o autogramy. "Zlaté podpisy, to bylo fajn. Obecně se fotím nerad, když jsem na dovolené, tak třeba přivezu do deseti fotek, takže to není moje oblíbená disciplína," vysvětlil.

"Člověk ale musí pochopit, že to patří k profesi, a tak to je. Protože pak je ta druhá možnost, že se s vámi nebude chtít vyfotit nikdo, a to znamená, že děláte něco špatně," dodal Eben. 

Témata: Marek Eben