Agáta Hanychová hostila Vánoce pro početnou rodinu Veroniky Žilkové! Kde byla Rozárka?

Agáta Hanychová a Veronika Žilková 5

Autor: Pavel Krejčí

29. prosince 2023 11:32 | Aktualizováno: 29. prosince 2023 11:50

Až ve čtvrtek si slavná a početná rodina Veroniky Žilkové dopřála společnou oslavu letošních Vánoc. Dokumentují to fotografie, které se objevily na sociálních sítích. Kromě herečky se jimi pochlubila také její dcera Agáta Hanychová. 

Právě Agáta byla hostitelkou rodinné oslavy Vánoc, vyplývá to z vyjádření její neméně slavné maminky. "Děkujeme Agátko za vánoční setkání u vás doma," napsala Žilková na instagramu.

S dcerou se obě pochlubily fotkami z akce, které ukazují, kdo všechno se jí zúčastnil. Kromě obou již zmíněných byli přítomni Agátin partner Mirek Dopita, jeho syn Kryšpín, malá Mia, čerstvě plnoletá Kordula a hereččini synové Vincent a Cyril.

Čtěte také

Na snímku chyběla několikaměsíční Rozárka, poslední přírůstek do rodiny, jehož se Hanychová dočkala na jaře společně s tehdejším partnerem Jaromírem Soukupem. V září se však s miliardářem rozešla.

Můžeme se domnívat, že holčička byla ve čtvrtek u tatínka, anebo se Agáta rozhodla dodržet zákaz, podle kterého nesmí dceru ukazovat na sociálních sítích. 

Témata: Agáta Hanychová Veronika Žilková Kordula Stropnická