Iveta Maurerová prozradila podrobnosti o vztahu se slavnou americkou zpěvačkou!

LP a Iveta Maurerová 2

Autor: Libor Frýdl

28. prosince 2023 16:12

Jak už stars24.cz informoval, americká zpěvačka Laura Pergolizzi, která je známá pod pseudonymem LP, a reportérka Víkendové Snídaně televize Nova Iveta Maurerová, přiznaly, že jsou partnerky. Od té doby sbírají jednu gratulaci za druhou.

Nová partnerská dvojice se na Instagramu pochlubila společnými fotkami a popřála fanouškům veselé Vánoce. Od té doby jim chodí jedna gratulace za druhou. "Krásné jste!" napsala například herečka Dana Morávková.

"Ve vztahu jsme skoro pět měsíců a moc si to užíváme. Nikdy jsem nebyla šťastnější. Je to nejhodnější člověk, kterého jsem kdy poznala, a já jsem moc šťastná, že mohu mít po boku tak úžasného a laskavého člověka s tak zlatým srdcem. Vážím si toho a ano, jsem zamilovaná až po uši od prvního okamžiku, kdy jsem ji spatřila," řekla Mauerová Nově.

Mauerová se proslavila jako vítězka Miss ČR 2018 a pracuje na televizi Nova. Laura Pergolizzi, známá pod uměleckým jménem LP, je americká zpěvačka a skladatelka. Její hudba je charakterizována silným hlasem, emocionálním provedením a širokým hudebním rozsahem. 

LP začala svou hudební kariéru jako nezávislá umělkyně a následně nahrála několik alb. Její hity zahrnují skladbu "Lost on You", která se stala celosvětovým hitem. Kromě své sólové kariéry napsala písně pro mnoho jiných umělců.

Její jedinečný hlas a charisma získaly LP velkou popularitu jak v USA, tak v zahraničí. Má silné fanouškovské zázemí a je považována za jednu z výrazných postav na současné hudební scéně. 

Témata: Iveta Maurerová LP (zpěvačka)