Agáta Hanychová a Miroslav Dopita: I s Kryšpínem jsou jedna rodina!

Agáta Hanychová 3

Autor: Pavel Krejčí

2. října 2023 13:53

Agáta Hanychová se před měsícem rozešla s Jaromírem Soukupem a po okolí se dlouho nerozkoukávala. Už má mít totiž nového chlapa, jehož identita zůstává obestřena tajemstvím. Fanynky se ale domnívají, že tuší odpověď. 

Hanychová v uplynulých dnech zaskočila fanynky, když během přímého přenosu prohlásila, že je zadaná, ačkoliv se její předchozí vztah rozpadl teprve před několika týdny. Veřejnost se o rozchodu dozvěděla na začátku září, přičemž ona tehdy tvrdila, že se rozešli se Soukupem jako přátelé a rozumní lidé. Realita se ale vzápětí ukázala.

Jdou zvěsti o tom, že staronovým partnerem influencerky je Miroslav Dopita, který se ostatně objevuje i na nově založeném rodinném účtu "Agáta family" na instagramu. Profil je nyní pochopitelně pod drobnohledem. 

Čtěte také

Lidem tak neuniklo, že rodiče syna Kryšpína i společně s ním vyrazili na jezero Katlov. Mirek i chlapec totiž oba holdují rybaření. Spokojená rodinka také usedla do loďky a veslovala na stojaté vodě. 

Fanoušci tak začínají být přesvědčeni, že Hanychová a Dopita tvoří pár. Oficiální potvrzení od jednoho či druhého ale zatím nepřišlo. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita