Agáta Hanychová a Mirek Dopita: Chaos kolem svatební cesty! Kdy a kde bude?

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 4

Autor: Pavel Krejčí

5. ledna 2024 9:18

Agáta Hanychová se před několika dny podruhé v životě provdala, když pojala za manžela staronového partnera Mirka Dopitu. Dojde i na svatební cestu? Panuje kolem ní spousta nejasností!

Když se Hanychová po zářijovém rozchodu s Jaromírem Soukupem dala dohromady s Dopitou, nabraly věci rychlý spád. Celé to vyvrcholilo překvapivou povánoční svatbou. Přípravy na ni musely být hektické, proto nebylo jasné, zdali dvojice vůbec řešila líbánky.

V médiích se však objevují protichůdné informace ohledně svatební cesty. Trojnásobná maminka nejprve uvedla, že se poletí na Bali. "Já jsem tam nebyla, Mirek tam žil. Hrozně se tam chci podívat. Chtěli bychom tam v únoru sami strávit týden. Bez dětí," řekla webu extra.cz. 

Čtěte také

Podle informací serveru expres.cz ovšem dojde na líbánky už o nadcházejícím víkendu. Půjde prý o romantický víkend na hotelu v Česku, sami ale novomanželé nebudou. Pojedou s nimi i Kryšpín a Rozárka. 

S početnou domácností zkrátka není jednoduché něco naplánovat, zvlášť když Hanychová musí pravidelně předávat dva ze svých tří potomků otcům, tedy Soukupovi a Jakubu Prachařovi. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita