Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Soudní pře nekončí, vše se vrací na začátek!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 3

Autor: Pavel Krejčí

25. října 2023 19:07

Právní bitva mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem nekončí, a to se naštěstí ani nemuseli rozvádět. Stačilo, že se nedokázali rozumně domluvit na střídání péče o několikaměsíční dceru Rozárku. 

Vztah Hanychové a Soukupa skončil po více než roce rozchodem na začátku letošního září. Pokud ani jeden z nich něčeho nelituje, je to nepochybně narození dcery, které dali jméno Rozárka. 

Holčička je ještě moc mladá na to, aby si všimla toho, že během vztahu ani v současnosti nežijí oba její rodiče na stejné adrese. Proto si po rozchodu oba nárokují právo mít ji alespoň nějaký čas u sebe. 

Čtěte také

Soud proto přišel s předběžným opatřením, podle kterého musela dcera herečky Veroniky Žilkové třikrát týdně a každý druhý víkend předat holčičku miliardáři. To už ale neplatí. Podle deníku Blesk bylo opatření zrušeno a celou záležitostí se bude znovu zabývat Obvodní soud pro Prahu 6. 

Hanychová i Soukup se totiž proti původnímu rozhodnutí odvolali. Spor tak bude pokračovat, protože i vzhledem k mediálním vyjádřením není pravděpodobné, že by expartneři našli společnou řeč. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)