Agáta Hanychová: Falešná svatba s Mirkem Dopitou? Jak je to mezi ní, manželem a Prachařem?

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 5

Autor: Pavel Krejčí

2. ledna 2024 9:50

Vánoční svátky jsou obdobím klidu, které se tentokrát rozhodli narušit Agáta Hanychová a Mirek Dopita. Překvapivou svatbou totiž vyvolali pořádné pozdvižení. S jednou věcí se přitom Dopita zkrátka musí smířit. O co přesně jde? 

Svatba Hanychové a Dopity byla totiž "jen" civilní, protože před Bohem je moderátorka a někdejší modelka sezdaná s jedním ze svých předchozích partnerů. "Stále jsem pana Prachaře, takže se s Mirkem nemůžeme vzít v kostele," přiznala webu extra.cz.

Trojnásobná maminka by samozřejmě mohla podniknout kroky i směrem k církevnímu rozvodu, jenže na příkladu jiného hvězdného páru z relativně nedávné doby si vyhodnotila, že to nemusí být nejlepší nápad.

Čtěte také

"Já, když jsem viděla, jak je to složité, co dělá (Taťána) Brzobohatá Kuchařová, tak to tak nechám. Myslím si, že je to tak fér," poznamenala dcera herečky Veroniky Žilkové a připomněla, že s Prachařem má dítě - dceru Miu. 

Nejmladšího potomka má každopádně s miliardářem Jaromírem Soukupem, který ještě před půl rokem byl jejím partnerem a možná si sám dělal zálusk na to, že přivede Hanychovou k oltáři. Věci se ale vyvinuly úplně jinak... 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita Jakub Prachař