Agáta Hanychová a detaily soudu se Soukupem! Kdo a proč přišel pozdě?

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 5

Autor: Pavel Krejčí

13. března 2024 8:54

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se v úterý sešli u soudu, protože k rozumné domluvě dvou dospělých lidí stále nedošlo. Jak probíhalo první jednání, které poznamenal pozdní příchod jednoho z aktérů? 

Předmětem sporů mezi bývalými partnery Hanychovou a Soukupem, kteří si řekli sbohem loni v září, je péče o společnou dceru Rozárku. Každý z rodičů si totiž dělbu času s holčičkou představuje po svém. Řeší se navíc i její prezentace na sociálních sítích.

Úterní soudní jednání provázely komplikace přinejmenším v samém úvodu. Miliardář Soukup měl menší zpoždění, podle informací deníku Aha! totiž píchl kolo u auta. Nakonec se ale k soudnímu slyšení dostavil.

Čtěte také

Co se dělo za zavřenými dveřmi, to není zcela jasné. Jednání je totiž kvůli nezletilé dceři neveřejné. Dle informací již zmíněného listu se v úterý o ničem nerozhodlo a došlo k odročení případu na duben. 

Web extra.cz upozornil na to, kdo mediálního magnátu zastupuje. Služby advokátky Lenky Radoňové v minulosti využily jiné slavné osobnosti, například Tomáš Plekanec, Jan Révai, Mahulena Bočanová nebo Sagvan Tofi. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)