Zdeněk Chlopčík končí ve StarDance: Lidé nechápou! Jako kdyby odešel Eben...

Zdeněk Chlopčík

Autor: Pavel Krejčí

5. dubna 2024 12:41

Velké emoce vzbudilo už několik měsíců před startem letošní řady StarDance jedno rozhodnutí České televize. Vůbec poprvé v historii taneční show nebude v porotě sedět Zdeněk Chlopčík, vrátí se Jan Tománek. A lidé to nenesou moc dobře... 

Jako první o plánovaném Chlopčíkově konci informoval server expres.cz. "Zavolali mu z produkce a po telefonu mu oznámili, že chtějí změnu. Vzal to bez problému, nijak to neřeší," sdělil zdroj webu. Porotce následně stručně potvrdil, že se s ním pro letošní řadu nepočítá. "Je to rozhodnutí ČT a já se k němu nemám důvod vyjadřovat," řekl pro portál novinky.cz. 

Televize následně pouze oznámila, že v chystané řadě se do poroty vrátí Jan Tománek, který v poslední sérii tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Pod příspěvky na sociálních sítích se vcelku podle očekávání začaly objevovat kritické reakce diváků. 

Čtěte také

Lidé označují rozhodnutí za velkou chybu, přičemž srovnávají důležitost Chlopčíka dokonce k moderátorovi Marku Ebenovi, který ke StarDance rovněž neodmyslitelně patří. Dokonce se objevil názor, že porotce byl ještě důležitější. 

Je jasné, že nyní kritika utichne, ovšem na podzim se dá očekávat další vlna. Uvidíme, jestli na ni ČT bude připravena. 

Témata: StarDance Zdeněk (tanečník) Chlopčík