Agáta Hanychová a důvody rezignace: Místo soudů potřebuje...

Agáta Hanychová 3

Autor: Pavel Krejčí

4. dubna 2024 21:55

Od loňského září se jako nit táhl životem Agáty Hanychové spor s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem, který se nakonec může považovat za vítěze. Trojnásobná maminka totiž rezignovala na další půtky. Co za tím je? 

Hanychová o uplynulých Velikonocích překvapila výzvou, kterou adresovala nejen Soukupovi, ale také bývalému manželovi Jakubu Prachařovi. Oba expartnery vyzvala k ukončení soudního i mediálního boje. Proč náhle přišel takový obrat?

"Agáta to vzdala, protože na to už neměla psychicky sílu. Potřebuje se věnovat výchově dětí a práci, nemá čas pořád řešit věci, které ve finále nejsou ani podstatné. Proto se rozhodla vyjít tátům dětí vstříc," prozradil zdroj serveru extra.cz.

Čtěte také

Sama Hanychová se ostatně nechala slyšet, že podepsala dohodu, protože jinak by ji Soukup podle jejích slov utrápil. Dokonce připustila, že stres by mohl vyústit například v rakovinu.

Miliardář nicméně naznačil, že ani podpisem dohody ještě není záležitost definitivně vyřešená. "Situace se má tak, že pokud dohoda mezi rodiči není schválená soudem, může ji jeden z rodičů kdykoliv odvolat. A v ten moment vstupuje v platnost předběžné opatření, které platilo," sdělil deníku Blesk. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)