Lež na pláži: Jak se líbí nový seriál? Lidé nešetřili dcery slavných herců!

Lež na pláži

Autor: Pavel Krejčí

2. dubna 2024 8:33

Na Velikonoční pondělí nasadila Prima do vysílání nový seriál Lež na pláži, který kromě zápletky zaujme také tím, že hlavní dívčí role v něm ztvárnily dcery slavných českých herců. Dívky by se měly připravit na to, že budou pod drobnohledem. 

Podle Primy jde o romanticko-komediální příběh Gabriela, Štěpána a Hynka, třech mladých ajťáků, kteří jsou na útěku před všemocným mafiánským kmotrem a azyl najdou v hotelu na chorvatském pobřeží, kde se ubytují pod falešnými jmény. 

Na hereckém obsazení zaujme zejména to, že tvůrci si vybrali trojici dcer slavných herců. Rozálie a Josefína Prachařovy jsou dcerami Davida Prachaře a Lindy Rybové, Sofie Höppnerová je dcerou Ivany Jirešové. 

Čtěte také

První reakce diváků na sociálních sítích jsou poměrně rozporuplné. Najdeme dokonce komentáře, v nichž se mísí pozitiva i negativa. "Pěkný! Jen herecké výkony dívek jsou trošku amatérské," stojí v jednom takovém.

Někteří lidé dokonce vyjádřili názor, že potomci slavných dostali role z protekce. "V každém seriálu hrají děti herců, rodiče umetavaji cestu svým dětem," napsala jedna z divaček. 

Témata: Lež na pláži (seriál)