Babiš bude mít co vysvětlovat: Velikonoce bez Moniky a spousta spekulací!

Andrej Babiš

Autor: Pavel Krejčí

1. dubna 2024 17:55

Až na zahraniční dovolenou se muselo k Andreji Babišovi dostat, že lidé na internetu čile spekulují o možném rozpadu jeho manželství. Z čeho lidé usoudili, že by něco takového mohlo být na pořadu dne? 

Babiš se během čtyřdenního volna na přelomu března a dubna letos poprvé vydal k moři a lidem ze zahraničí popřál klidné Velikonoce v kruhu rodiny a nejbližších. Logicky tak začaly na sociální síti padat dotazy, kde on sám má svou manželku Moniku.

Lidé například poukazovali na to, že Babišová měla navštívit fotbalový zápas v Itálii. Deník Aha! zase připomněl, že poslední společnou fotku sdílel pár na Nový rok. Jasnou odpověď nicméně mohou poskytnout pouze expremiér a jeho žena.

Babišova manželka se narodila jako Monika Herodesová 14. června 1974 v Litoměřicích. Vystudovala střední ekonomickou školu, obor organizace administrativy. Následně pracovala jako sekretářka obchodní firmy, do které Babiš chodil na schůzky. Seznámili se v roce 1992.

V devatenácti letech se provdala za svoji dětskou lásku, už v polovině devadesátých let se ale dala dohromady se známým podnikatelem. Vzali se ale teprve v červenci 2017. Mají spolu dceru Vivien (2000) a syna Frederika (2004).

Témata: Andrej Babiš Monika Babišová