Miloš Zeman je momentálně na dovolené, ke které patří plavba na člunu. Na sociálních sítích se objevily první fotografie té letošní. Počasí prezidentovi tentokrát přálo.

Prezident Miloš Zeman v těchto dnech tráví dovolenou na Vysočině, kde strávil i roky, kdy nebyl aktivní na politické scéně. K té už neodmyslitelně patří plavba na nafukovacím člunu po zdejším rybníce.

Hlava státu se na plavidlo nalodila i letos. Potvrzují to snímky, které na svém twitterovém profilu v sobotu zveřejnil mluvčí Jiří Ovčáček. O programu prezidenta informoval na sociální síti i dnes. To se současný nájemník Pražského hradu vydal na výlet.

„Vypravil jsem se dnes k turistickému prameni řeky Oslavy. Po nedávném poničení vandaly byl starostou Nového Veselí Zdeňkem Křivánkem a jeho kolegy krásně opraven. Děkuji za skvěle odvedenou práci!“ uvedl Zeman při té příležitosti.

Včera ovšem prezidenta na dovolené zastihla smutná zpráva o tragickém požáru. „Tragická událost v Bohumíně mne mnoho zasáhla. Myslím ve svém srdci na oběti a pozůstalé,“ vzkázal.

Témata:

Miloš Zeman | Jiří Ovčáček | stars24.cz

Vstoupit do diskuse