Už druhé Velikonoce strávila Češka Tereza Hlušková (22) v pákistánském vězení a rozhodně jí není do smích! Od doby, kdy v její kauze padl verdikt, téměř v jednom kuse pláče! A nejinak tomu bylo i o svátcích!

Verdikt v Terezině případu padl už před více než měsícem, od té doby mladá Češka podle informací z Láhauru stále jen pláče!

„Tereza byla během mé návštěvy velmi smutná, celou Velikonoční neděli proplakala. Vyprávěla mi, že vstávala brzy, aby mohla jít do kostela - mše trvala tři hodiny. Tereza se modlila k Alláhovi, aby byla brzy propuštěna,“ prozradil místní novinář Blesku.

Po návratu do cely Terezu překvapila spoluvězenkyně, který dala dárek – zmrzlinu a pákistánskou smaženou rýži. Ani to ale dívce náladu příliš nezvedlo!

Podle novináře si Tereza stěžuje, že jí velmi chybí její rodina. „Řekla mi, že jí právník slíbil, že ji za dva měsíce propustí. Doufá, že to tak bude,“ vysvětluje novinář.

Tereza dostala za pašování devíti kilogramů heroinu osm let a osm měsíců! Trest není pravomocný, protože se proti němu obě strany odvolaly. Tereza doufá, že se brzy dostane na svobodu, žalobce to ale vidí jinak! Češka by podle něj měla dostat doživotí!

Témata:

Tereza H. zadržená v Pákistánu | Pákistán | Drogy | stars24.cz

Vstoupit do diskuse