Pozornost celého Česka se včera zaměřovala na schůzku premiéra Andreje Babiše a amerického prezidenta Donalda Trumpa. Když spolu jednali, jejich ženy Monika a Melania se mezitím bavily spolu. A společně strávený čas si velmi pochvalují!

Manželky politiků spolu ladily nejen barevně - Monika Babišová na sobě měla světle fialový kabát s růžovou ozdobou na rukávech a pod ním béžové šaty, Melania Trumpová zvolila výrazné zelené plášťové šaty -, ale i názorově!

Monika se s Melanií si totiž evidentně padly do oka! Obě společnou schůzku na sociálních sítích popisovaly v superlativech. „Bylo báječné přivítat premiéra České republiky a jeho manželku Moniku Babišovou dnes v Bílém domě. Užila jsem si rozhovor s paní Babišovou o mnoha důležitých záležitostech, kterým dnešní děti musejí čelit,“ napsala první dáma USA na twitteru, kde ji sleduje 11,6 milionu lidí.

Podobně nadšeně se vyjádřila i Monika Babišová. „Byla velká čest setkat se panem a paní Trumpovými v Bílém domě,“ přiznala manželka českého premiéra. Melanii označila za „krásnou paní Trumpovou“ a dodala, že bylo úžasné ji opět vidět.

„Čaj s první dámou… milá konverzace o ženách, dětech, charitě a Bílém domě,“ dodala Monika k fotkám, které zveřejnila na Instagramu.

První dáma USA samozřejmě od českého premiéra a jeho ženy dostala cenný dar. Náušnice s českým granátem jí u klenotníka Roberta Hájka nechala navrhnout¨právě Monika Babišová.

Témata:

Monika Babišová | Melania Trumpová | USA | stars24.cz

Vstoupit do diskuse